FAQs

Czy są jakieś specjalne narzędzia potrzebne na schodach?

EVAC + krzesło jest to, co jest wymagane. Wykorzystuje podstawowe zasady grawitacji i tarcia, a nie gadżety. Program nie wymaga instalacji. Jest ona zawsze gotowa do natychmiastowego on-the-job ochrony.
 

Czy osoby siedzącej w fotelu wypaść?

No On lub ona siedzi w kieszeni, że siedziba "cups" ciało bezpiecznie. Zawodnik jest przywiązany i siedzi tylko cale od nachylenia schodów. Wszystkie wagi jest obsługiwany przez przewodniczącego, a nie wysiłku broni wolontariuszy.

Czy EVAC + PRZEWODNICTWO do góry kroki?

No W celu utrzymania EVAC + PRZEWODNICTWO prosty, lekki i łatwy w użyciu zaprojektowaliśmy go spotkać najczęściej sytuacji awaryjnej, malejąco schody przeciwpożarowe i łatwo toczenia na przystankach i korytarzy.

Jak długo trzeba czekać, aby nauczyć się korzystać EVAC + krzesło?

Postępując zgodnie z instrukcjami, które pochodzą z jednostki (są one również drukowane na siedzeniu) przeciętnego człowieka powinni biegle posługiwać się ktoś jego masy własnej po krótkiej sesji treningowej.

Ile osób potrzeba, aby działać EVAC + krzesło?

Tylko jeden kierować przewodniczący i osoby siedzącej w nim po schodach. EVAC + PRZEWODNICTWO ma 90% samego utworu.

Jak silny ma "kumpel" należy kierować EVAC + krzesło?

Zalecamy, aby uczestnicy na początku praktyki z osobą, która waży około własnej masy ciała. Raz w sensie fizycznym operacji, doświadczonych, i w zależności od operatora własne siły i zręczności, większe różnice w wadze mogą być obsługiwane.
 

EVAC + PRZEWODNICTWO jest zalecane dla osób niepełnosprawnych indywidualne w domu? 


Nie, nie możemy polecić go w tej sytuacji (z wyjątkiem wysokościowych mieszkaniec apartamentu) ze względu na zróżnicowany i niestandardowe konfiguracje przestrzeni i schodów w prywatnym domu. EVAC + Katedra oferuje transport w jedną stronę tylko, "łodzi" funkcja absolutnie konieczne dla budynku, ale nie praktyczne dla poszczególnych szuka wsparcia dziennego w górę iw dół schodów.

Visit ParAid
© Evac+Chair International Limited 2020 Company Reg No.3593826 England
Unit 4, Central Boulevard, Blythe Valley Park, Solihull, West Midlands, B90 8AW, UK

News